Gastouder Helma Verburg
Deventer

Gastouder Helma  Verburg in Deventer
Beschikbaar op: ma,di,wo,do,vr
Leeftijd: 61
Postcode: 7421
Plaats: Deventer
Opvang bij de gastouder
LRKP geregistreerd

Ik ben Helma , een vrolijke, gezellige , zorgzame 60 plusser die op zoek is naar nog 1 leuk kindje van ongeveer 2 jaar. 
Ik ben ruim 30 jaar gastouder en heb veel heerlijke , vrolijke , pittige , gezellige en ondernemende kinderen in de opvang gehad .
Momenteel werk ik alleen nog op maandag en dinsdag (andere dagen zijn oa voor mijn 2 kleinkinderen).
Ik vind het heerlijk en een groot geluk dat ik een klein deel uit mag maken van de ontwikkeling van kinderen. Ze zien groeien op allerlei gebied is prachtig . Daarin kan ik ze een stukje veiligheid, steun en ontwikkeling bieden . 
Omdat ik nu 1 meisje in de dagopvang heb en 4 in de BSO heb ik nog 1 plekje over. Vooral  ook voor het meisje van 2 zou ik het heel leuk vinden dat er een leeftijdsgenootje bij komt . 
Lijkt het u wat? Neem vrijblijvend contact op en kom gerust in de opvang een kijkje nemen . 
Warme groet 
Helma Verburg 
Thuis bij Helma
 

Ik wil graag in contact komen met Helma Verburg te Deventer

Dit veld graag vullen!
Dit veld graag vullen!
Dit veld graag vullen!
Dit veld graag vullen!
Dit veld graag vullen!